Morgan

Morgan on yksi Suomen johtavista WordPress-toimistoista, josta saat verkkosivujen lisäksi kaikki viestinnän ja visuaalisen suunnittelun palvelut. Toimimme Vaasassa ja Espoossa, palvelemme valtakunnallisesti.

Saammeko esitellä Morganit, markkinoinnin luonnonvoimat:

Aki Karlsson

Toimitusjohtaja, Osakas +358 50 5424296 aki.karlsson@morgan.fi

Anna Jeanne Söderlund

Sisältöjohtaja, Osakas +358 50 4909402 anna.soderlund@morgan.fi
Lars Rosenblad

Lars Rosenblad

Hallituksen puheenjohtaja, Osakas +358 50 5478940 lars.rosenblad@morgan.fi

Anni Kiviniemi

Sisällöntuottaja, Projektipäällikkö, Osakas +358 40 5729820 anni.kiviniemi@morgan.fi

Jasmina Koivumäki

Sisällöntuottaja, SEM-asiantuntija +358 50 303 2542 jasmina.koivumaki@morgan.fi

Pirkka Suksi

Projektipäällikkö +358 44 3200 374 pirkka.suksi@morgan.fi

Markku Ikonen

Digimarkkinoinnin asiantuntija, Projektipäällikkö +358 40 6635060 markku.ikonen@morgan.fi

Johanna Lundström

Art Director, Projektipäällikkö +358 50 4391181 johanna.lundstrom@morgan.fi

Emilia Lönnmark

Art Director (vanhempainvapaalla) emilia.lonnmark@morgan.fi

Tuula Koto

Art Director, Animaatiot +358 50 352 6227 tuula.koto@morgan.fi

Kimmo Luoma

Web-AD, Animaatiot kimmo.luoma@morgan.fi

Toni Viemerö

Teknologiavastaava, Järjestelmäylläpitäjä toni.viemero@morgan.fi

Thomas Backman

Art Director, junior web-kehittäjä +358 40 576 9292 thomas.backman@morgan.fi

Anna Hjulfors

Web-kehittäjä anna.hjulfors@morgan.fi

Magnus Rodas

Web-kehittäjä magnus.rodas@morgan.fi

Henri Välisaari

Web-kehittäjä henri.valisaari@morgan.fi

Fanny Takala

Junior web-kehittäjä fanny.takala@morgan.fi

Ole Morgan

Sinustako seuraava Morgan?

Hei, ota yhteyttä!

Mari Huuhka

Myyntijohtaja +358 44 530 1562 mari.huuhka@morgan.fi
tai

Aki Karlsson

Toimitusjohtaja, Osakas +358 50 5424296 aki.karlsson@morgan.fi
tai
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.