Morgan

Morgan är en av Finlands ledande WordPress-byråer, som förutom webbsidor erbjuder kommunikation och grafisk design. Vi finns i Vasa och Esbo, och betjänar kunder på finska, svenska och engelska i hela landet.

Låt oss presentera personalen

Mari Huuhka

Mari Huuhka

Försäljningschef +358 44 530 1562 mari.huuhka@morgan.fi

Kim Dahl

Försäljningschef +358 50 4361422 kim.dahl@morgan.fi

Anna Jeanne Söderlund

Innehållschef, Partner +358 50 4909402 anna.soderlund@morgan.fi
Lars Rosenblad

Lars Rosenblad

Styrelseordförande, Partner +358 50 5478940 lars.rosenblad@morgan.fi

Anni Kiviniemi

Innehållsproducent, Projektchef, Partner +358 40 5729820 anni.kiviniemi@morgan.fi

Jasmina Koivumäki

Innehållsproducent, SEM-specialist +358 40 160 1460 jasmina.koivumaki@morgan.fi

Daniel Nickel

Expert på digital marknadsföring daniel.nickel@morgan.fi

Johanna Lundström

Art Director, UI-designer, Projektchef +358 50 4391181 johanna.lundstrom@morgan.fi

Emilia Lönnmark

Art Director emilia.lonnmark@morgan.fi

Tuula Koto

Art Director, Animationer +358 50 352 6227 tuula.koto@morgan.fi

Kimmo Luoma

Web-AD, Animationer kimmo.luoma@morgan.fi

Toni Viemerö

Teknologiansvarig, Systemadministratör toni.viemero@morgan.fi

Thomas Backman

AD, junior webbutvecklare +358 40 576 9292 thomas.backman@morgan.fi

Anna Hjulfors

Webbutvecklare anna.hjulfors@morgan.fi

Magnus Rodas

Webbutvecklare magnus.rodas@morgan.fi

Henkka Avoketo

Webbutvecklare henkka.avoketo@morgan.fi

Henri Välisaari

Webbutvecklare henri.valisaari@morgan.fi

Hur kan vi vara till hjälp?

Genom att börja med en kartläggning av era behov tar vi tillsammans reda på hur vi kan hjälpa ditt företag att nå era mål.