Morgan

Morgan är en av Finlands ledande WordPress-byråer, som förutom webbsidor erbjuder kommunikation och grafisk design. Vi finns i Vasa och Esbo, och betjänar kunder på finska, svenska och engelska i hela landet.

Låt oss presentera personalen

Mari Huuhka

Mari Huuhka

Försäljningschef +358 44 530 1562 mari.huuhka@morgan.fi

Anna Jeanne Söderlund

Innehållschef, Partner +358 50 4909402 anna.soderlund@morgan.fi
Lars Rosenblad

Lars Rosenblad

Styrelseordförande, Partner +358 50 5478940 lars.rosenblad@morgan.fi

Anni Kiviniemi

Innehållsproducent, Projektchef, Partner +358 40 5729820 anni.kiviniemi@morgan.fi

Jasmina Koivumäki

Innehållsproducent, SEM-specialist +358 50 303 2542 jasmina.koivumaki@morgan.fi

Markku Ikonen

Expert på digital marknadsföring, Projektchef +358 40 6635060 markku.ikonen@morgan.fi

Johanna Lundström

Art Director, UI-designer, Projektchef +358 50 4391181 johanna.lundstrom@morgan.fi

Emilia Lönnmark

UI-designer, Art Director emilia.lonnmark@morgan.fi

Tuula Koto

Art Director, Animator +358 50 352 6227 tuula.koto@morgan.fi

Kimmo Luoma

Web-AD, Animator kimmo.luoma@morgan.fi

Toni Viemerö

Teknologiansvarig, Systemadministratör toni.viemero@morgan.fi

Thomas Backman

AD, junior webbutvecklare +358 40 576 9292 thomas.backman@morgan.fi

Anna Hjulfors

Webbutvecklare anna.hjulfors@morgan.fi

Magnus Rodas

Webbutvecklare magnus.rodas@morgan.fi

Henri Välisaari

Webbutvecklare henri.valisaari@morgan.fi

Fanny Takala

Junior webbutvecklare fanny.takala@morgan.fi

Hej, hör av dig!

Mari Huuhka

Försäljningschef +358 44 530 1562 mari.huuhka@morgan.fi
eller

Aki Karlsson

Vd, Partner +358 50 5424296 aki.karlsson@morgan.fi
eller
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.